Get Adobe Flash player

Reklama
Reklama
Reklama

maver

wedkarstwo

Sport

Feederowe Mistrzostwa Koła 2021

Zarząd Koła PZW Nr 12 Piotrków-Miasto w niedzielę 19/09/2021 był organizatorem Feederowych Mistrzostw Koła na Zbiorniku Cieszanowice. Zawodnicy po przygotowaniu stanowisk wędkowali cztery godziny. Trudne warunki atmosferyczne nie przeszkodziły w rywalizacji, ale na pewno miały wpływ na słabe brania ryb. Tytuł Feederowego Mistrza Koła na rok 2021 wywalczył Figa Kamil z wynikiem 3620 pkt., drugie miejsce Ścibut Piotr z wynikiem 2810 pkt., trzecie miejsce Sień Włodzimierz z wynikiem 2090 pkt.,4- Smużny Tomasz z wynikiem 2010 pkt.,5- Popławski Paweł z wynikiem 1770 pkt. Zwycięzcy zostali uhonorowani pucharami i cennymi nagrodami.

Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego

   

 

 

 

 

Koło nr 12 Piotrków - Miasto  organizuje otwarte zawody spinningowe

                                      "Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego"

w dniu  3-10-2021 o godz.6.30 na Zalewie Sulejowskim  

w miejscowości Barkowice – Mokre (Stanica PZW).

Zapisy i informacje w Sklepie Wędkarskim "w Kwadracie" Belzacka 66  

Zgłoszenia do dn. 28/09 ponieważ organizator rezerwuje łodzie.

Składka na catering 60 zł.          komunikat- files/Komunikat nr 1 2021.pdf

https://www.facebook.com/SklepwedkarskiPiotrMarcinowski

                                   http://www.firmadragon.pl/

   

 

  

Teamowe Mistrzostwo Koła nr 12 Piotrków - Miasto w 2021

W niedziele (15/08/2021) Zarząd Koła zorganizował spinningowe zawody o Teamowe Mistrzostwo Koła nr 12 Piotrków - Miasto w 2021 r. W imprezie nad Zalewem Sulejowskim wzięło udział 10 teamów. Tego dnia zawodnicy walczyli nie tylko między sobą, ale też z tropikalnym upałem, parną i duszną pogodą. Widać też że ta pogoda i flauta na zalewie nie zachęcała do brań również ryby. Największą rybę zawodów sandacza 55 cm, złowił Grzegorz Jaros. Po 7-godzinnej turze Spinningowym Mistrzem Koła na 2021 r. został Team w składzie Piotr Marcinowski - Grzegorz Jaros z wynikiem 2540 pkt.(sandacz + 6 okoni), drugie miejsce zajął - Grzegorz Adamus - Witold Olszewski z wynikiem 1080 pkt.(5 okoni), trzecie miejsce przypadło pozostałym zawodnikom. Sędziowska motorówka krążyła między łowiącymi. Na bieżąco mierzono i wypuszczano ryby w dobrej kondycji do wody. Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani pucharami i cennymi nagrodami.

Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Zalewu Sulejowskiego

W niedziele tj. 1/08/2021 na Zalewie Sulejowskim, w miejscowości Barkowice – Mokre odbyły się Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Zalewu Sulejowskiego, zorganizowane przez Koło nr 12 Piotrków – Miasto. Impreza zgromadziła sympatyków spinningu z piotrkowskich kół, przybyli również koledzy ze Skierniewic. Zawody rozpoczęły się o godz. 6,00 od losowania numerów startowych i łodzi. Po ich przygotowaniu zawodnicy wędkowali od godz. 7 do 14. Sędziowska łódź krążyła miedzy łowiącymi i na bieżąco mierzyła i wypuszczała ryby w dobrej kondycji do wody. W niedzielę okonie, które wielokrotnie „wygrywały” zawody skutecznie omijały podrzucane im przynęty, dominującą rybą zawodów okazały się bolenie 6 szt., następnie  sandacze 3 szt., szczupak 1 szt., okonie szt. 3.  Największą rybą zawodów był boleń 72,9 cm. złowiony przez Adama Błaszkowskiego. Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani pucharami i cennymi nagrodami; Puchar Zalewu Sulejowskiego zdobył Adam Błaszkowski złowił 3 bolenie , drugie miejsce Nowak Tomasz, trzecie miejsce Arkadiusz Sęk, czwarte miejsce Witold Olszewski, piąte – Mirowski Marcin. Na zakończenie została rozlosowana nagroda dla zawodników którzy wytrwali do końca. Podziękowania za wsparcie imprezy dla Firmy MIKADO oraz Sklep Wędkarski Piotr Marcinowski. #Mikado #SklepWędkarskiPiotrMarcinowski.

Spinningowe Mistrzostwa Koła nr 12 Piotrków - Miasto

W niedziele (6/06/2021) Zarząd Koła zorganizował spinningowe zawody o Mistrzostwo Koła nr 12 Piotrków - Miasto w 2021 r. W imprezie nad Zalewem Sulejowskim wzięło udział 20 wędkarzy. Pogoda dopisała wędkującym. Z rybkami nie było najgorzej. Łącznie złapano 4 sandacze, 5 szczupaków oraz okonia. Największą rybę zawodów sandacza 80,1 cm, złowił Łukasz Żerek. Spinningowym Mistrzem Koła na 2021r. został Witold Olszewski z wynikiem 2630 pkt, drugie miejsce zajął Łukasz Żerek - 2300 pkt, trzecie miejsce Jakub Gwadera- 2300 pkt, czwarte -Damian Ryżewski, piąte – Grzegorz Adamus, szóste -Piotr Ścibut. Sędziowska motorówka krążyła między łowiącymi. Na bieżąco mierzono i wypuszczano ryby w dobrej kondycji do wody. Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani pucharami i cennymi nagrodami.

Więcej artykułów…