Get Adobe Flash player

Reklama
Reklama
Reklama

maver

wedkarstwo

Plan pracy sekcji młodzieżowej na rok 2020

 

Lp.

 

Tematyka / treść przedsięwzięcia

Termin realizacji

1

 

Mistrzostwa Kola

 

 

a.

Spławikowe Mistrzostwa Koła juniorów i kadetów4

.04.2020

 

b.

Spinningowe Mistrzostwa Koła juniorów

 7.06.2020

2

 

Imprezy na rzecz ochrony srodowiska.

 

 

a.

Organizacja konkursu plastycznego

 

 

b.

Organizacja konkursu z wiedzy wędkarskiej i ochrony środowiska.

Wrzesien

 

c.

Udział w sprzataniu organizowanym na naszych wodach. - wyjazd na "Karpia"

  04.2020

3

 

Inne imprezy wedkarskie.

 

 

a.

Zawody z okazji MDD w konkurencji spławikowej

 30.05.2020

 

b.

Spławikowe zawody zakończenia wakacji.

 5.09.2020

 

c.

Spinningowe zawody zakończenia sezonu.

Pazdziernik

4

 

Udzial w imprezach organizowanych przez Zarzad Okregu.

 

 
Terminarz zawodów w dyscyplinach wędkarskich organizowanych przez Okręgową Radę ds. Młodzieży na 2020r.
Dyscyplina Spławikowa
Indywidualne Spławikowe Mistrzostwa Okręgu kat. U-15 , U-20 , U-25 I – tura Zbiornik Bugaj 04.04.2020r. godz. 8.00 II – tura Zbiornik Kotliny 23.05.2020r. godz. 8.00 III – tura Zbiornik Kodrąb 13.06.2020r. godz. 8.00
Spławikowe zawody o Puchar Prezesa Okręgu Kat. U-15 , U-20,U-25 Zbiornik Bugaj 18.04.2020r. godz. 8.00
Spławikowe zawody o Puchar Rady ds. Młodzieży Kat. U-15 , U-20, U-25 Zbiornik Kodrąb 27.06.2020r. godz. 8.00
Spławikowe zawody o Puchar Zbiornika Kotliny Kat. U-15 , U-20, U-25 Zbiornik Kotliny 12.09.2020r. godz. 8.00
Spławikowe zawody o Puchar Kapitana Sportowego Kat. U-15 , U-20,U-25 Zbiornik Cieszanowice 17.10.2020r. godz. 8.00
Dyscyplina Spinningowa
Indywidualne Spinningowe Mistrzostwa Okręgu Juniorów U-18 I – tura Zbiornik Słok (środkowa grobla) 16.05. 2020r. godz. 6.00 II – tura Zbiornik Słok (środkowa grobla) 17.05.2020r. godz. 6.00
Zawody Spinningowe o Puchar Rady ds. Młodzieży U-18 Zbiornik Miedzna 05.09. 2020r. godz. 8.00
Zawody Spinningowe o VIII Puchar Zalewu Sulejowskiego U-18 Zalew Sulejowski Barkowice Mokre (stanica) 03.10.2020r. godz. 8.00
Uwaga Młodzież w kategorii U-15 , U- 20 , U-25 zwolniona jest z opłaty startowej z wszystkich zawodów.
Zgłoszenia należy dokonać na 7 dni przed każdymi zawodami w Biurze Okręgu.